StatusNet - en to bg translation catalogue (794 entries)

en:  except this private data: password, email address, IM address, and phone number.
bg:  освен тези лични данни: парола, е-поща, месинджър, телефон.

en:  tagged %s
bg: Бележки с етикет %s

en: %1$s / Updates mentioning %2$s
bg: %1$s / Реплики на %2$s

en: %1$s has invited you to join them on %2$s
bg: %1$s ви кани да ползвате заедно %2$s

en: %1$s has invited you to join them on %2$s (%3$s).
    
    %2$s is a micro-blogging service that lets you keep up-to-date with people you know and people who interest you.
    
    You can also share news about yourself, your thoughts, or your life online with people who know about you. It's also great for meeting new people who share your interests.
    
    %1$s said:
    
    %4$s
    
    You can see %1$s's profile page on %2$s here:
    
    %5$s
    
    If you'd like to try the service, click on the link below to accept the invitation.
    
    %6$s
    
    If not, you can ignore this message. Thanks for your patience and your time.
    
    Sincerely, %2$s
bg: %1$s ви кани да се присъедините към %2$s (%3$s).
    
    %2$s е услуга за микроблогване, чрез която лесно поддържате връзка с хората, които познавате или които са ви интересни.
    
    Също така можете да публикувате кратки новини за себе си, свои размисли и да ги обсъждате в мрежата с хора, които ви познават. Това също е и добър начин за запознаване с нови хора, които споделят интересите ви.
    
    %1$s ви казва:
    
    %4$s
    
    Можете да видите профила на %1$s в %2$s тук:
    
    %5$s
    
    Ако искате да опитате услугата на сайта, проследете препратката по-долу, за да приемете поканата.
    
    %6$s
    
    Ако не желаете, пропуснете това писмо. Благодарим ви за търпението и отделеното време.
    
    Искрено ваши, %2$s

en: %1$s is now listening to your notices on %2$s.
bg: %1$s вече получава бележките ви в %2$s.

en: %1$s is now listening to your notices on %2$s.
    
    	%3$s
    
    %4$s%5$s%6$s
    Faithfully yours,
    %7$s.
    
    ----
    Change your email address or notification options at %8$s
bg: %1$s вече получава бележките ви в %2$s.
    
    	%3$s
    
    С уважение,
    %4$s.

en: %1$s updates that reply to updates from %2$s / %3$s.
bg: %1$s реплики на съобщения от %2$s / %3$s.

en: %1$s's status on %2$s
bg: Бележка на %1$s от %2$s

en: %s (@%s) added your notice as a favorite
bg: %s отбеляза бележката ви като любима

en: %s - %s
bg: %s (%s)

en: %s / Favorites from %s
bg: %s / Отбелязани като любими от %s

en: %s and friends
bg: %s и приятели

en: %s and friends, page %d
bg: %s и приятели, страница %d

en: %s blocked profiles
bg: Потребителски профил

en: %s blocked profiles, page %d
bg: %s и приятели, страница %d

en: %s blocked users
bg: Блокиране на потребителя

en: %s groups
bg: Групи на %s

en: %s groups, page %d
bg: Групи на %s, страница %d

en: %s is not a member of any group.
bg: Не членувате в тази група.

en: %s is not a valid color!
bg: Адресът на личната страница не е правилен URL.

en: %s is not listening to anyone.
bg: %1$s вече получава бележките ви в %2$s.

en: %s joined group %s
bg: %s се присъедини към групата %s

en: %s public timeline
bg: Общ поток на %s

en: %s status
bg: Състояние на %s

en: %s subscribers
bg: Абонати

en: %s subscriptions
bg: Абонаменти на %s

en: %s subscriptions, page %d
bg: Абонаменти на %s, страница %d

en: %s timeline
bg: Поток на %s

en: %s updates favorited by %s / %s.
bg: %s бележки отбелязани като любими от %s / %s.

en: %s's favorite notices
bg: Любими бележки на %s

en: %s's favorite notices, page %d
bg: Любими бележки на %s, страница %d

en: %s's groups
bg: Групи на %s

en: %s, page %d
bg: %s, страница %d

en: (You should receive a message by email momentarily, with instructions on how to confirm your email address.)
bg: (Трябва да получите веднага електронно писмо с указания за потвърждаване адреса на е-пощата ви.)

en: (none)
bg: (няма)

en: **%%site.name%%** is a microblogging service brought to you by [%%site.broughtby%%](%%site.broughtbyurl%%).
bg: **%%site.name%%** е услуга за микроблогване, предоставена ви от [%%site.broughtby%%](%%site.broughtbyurl%%).

en: **%%site.name%%** is a microblogging service.
bg: **%%site.name%%** е услуга за микроблогване.

en: 1-64 lowercase letters or numbers, no punctuation or spaces
bg: От 1 до 64 малки букви или цифри, без пунктоация и интервали

en: 1-64 lowercase letters or numbers, no punctuation or spaces. Required.
bg: От 1 до 64 малки букви или цифри, без пунктоация и интервали. Задължително поле.

en: 6 or more characters
bg: 6 или повече знака

en: 6 or more characters, and don't forget it!
bg: 6 или повече знака. И не ги забравяйте!

en: 6 or more characters. Required.
bg: 6 или повече знака. Задължително поле.

en: A confirmation code was sent to the IM address you added. You must approve %s for sending messages to you.
bg: На месинджъра ви е изпратен код за потвърждение. За да получавате съобщения от %s, трябва да го одобрите.

en: A confirmation code was sent to the email address you added. Check your inbox (and spam box!) for the code and instructions on how to use it.
bg: На адреса на е-поща, който сте въвели, беше изпратен код за потвърждение. Проверете кутията (или папката за спам) за кода и указанията за използването му.

en: A confirmation code was sent to the phone number you added. Check your phone for the code and instructions on how to use it.
bg: На телефонния номер, който сте въвели, беше изпратен код за потвърждение. Проверете съобщенията (или папката за спам) за кода и указанията за използването му.

en: A list of the users blocked from joining this group.
bg: Списък с потребителите в тази група.

en: A list of the users in this group.
bg: Списък с потребителите в тази група.

en: API method not found!
bg: Не е открит методът в API.

en: API method not found.
bg: Не е открит методът в API.

en: API method under construction.
bg: Методът в API все още се разработва.

en: About
bg: Относно

en: About: %s
bg: Относно: %s

en: Accept
bg: Приемане

en: Account
bg: Сметка

en: Add
bg: Добавяне

en: Add or edit %s design
bg: Добавяне или редактиране логото на %s

en: Add or edit %s logo
bg: Добавяне или редактиране логото на %s

en: Add to favorites
bg: Добавяне към любимите

en: Address
bg: Адрес

en: Addresses of friends to invite (one per line)
bg: Адреси на приятели, които каните (по един на ред)

en: After
bg: След

en: Ajax Error
bg: Грешка в Ajax

en: Alias "%s" already in use. Try another one.
bg: Опитайте друг псевдоним, този вече е зает.

en: All
bg: Всички

en: All
bg: Всички

en: All groups
bg: Всички групи

en: All members
bg: Всички членове

en: All subscribers
bg: Всички абонати

en: All subscriptions
bg: Всички абонаменти

en: All the direct messages sent from %s
bg: Всички преки съобщения, изпратени от %s

en: All the direct messages sent to %s
bg: Всички преки съобщения, изпратени до %s

en: Already logged in.
bg: Вече сте влезли.

en: Are you sure you want to delete this notice?
bg: Наистина ли искате да изтриете тази бележка?

en: Authorize subscription
bg: Одобряване на абонамента

en: Automatic shortening service to use.
bg: Услуга за автоматично съкращаване, която да се ползва.

en: Automatically login in the future; not for shared computers!
bg: Автоматично влизане занапред. Да не се ползва на общи компютри!

en: Automatically subscribe to whoever subscribes to me (best for non-humans)
bg: Автоматично абониране за всеки, който се абонира за мен (подходящо за ботове).

en: Available characters
bg: Налични знаци

en: Avatar
bg: Аватар

en: Avatar deleted.
bg: Аватарът е обновен.

en: Avatar settings
bg: Настройки за аватар

en: Avatar updated.
bg: Аватарът е обновен.

en: Awaiting confirmation on this address. Check your Jabber/GTalk account for a message with further instructions. (Did you add %s to your buddy list?)
bg: Oчаква се потвърждение на този адрес. Проверете акаунта си в Jabber/GTalk за съобщение с инструкции. (Добавихте ли %s в списъка си там?)

en: Awaiting confirmation on this address. Check your inbox (and spam box!) for a message with further instructions.
bg: Очаква се потвърждение за този адрес. Проверете кутията си (или папката за спам) за съобщение с указания.

en: Awaiting confirmation on this phone number.
bg: Очаква се потвърждение за този телефонен номер.

en: Badge
bg: Побутване

en: Basic site configuration
bg: Потвърждаване адреса на е-поща

en: Before
bg: Преди

en: Bio
bg: За мен

en: Bio is too long (max %d chars).
bg: Автобиографията е твърде дълга (до 140 символа).

en: Bio: %s
bg: Биография: %s

en: Block
bg: Блокиране

en: Block this user
bg: Блокиране на потребителя

en: Block this user from this group
bg: Списък с потребителите в тази група.

en: Block user
bg: Блокиране на потребителя

en: Block user from group
bg: Блокиране на потребителя

en: Blocked
bg: Блокиране

en: Can't delete this notice.
bg: Грешка при изтриване на бележката.

en: Can't save new password.
bg: Грешка при запазване на новата парола.

en: Can't send direct messages to users who aren't your friend.
bg: Не може да изпращате преки съобщения до хора, които не са в списъка ви с приятели.

en: Can't turn off notification.
bg: Грешка при изключване на уведомлението.

en: Can't turn on notification.
bg: Грешка при включване на уведомлението.

en: Cancel
bg: Отказ

en: Cannot normalize that Jabber ID
bg: Грешка при нормализация на този Jabber ID

en: Cannot normalize that email address
bg: Грешка при нормализиране адреса на е-пощата

en: Cannot read file.
bg: Няма такава бележка.

en: Can’t read avatar URL ‘%s’.
bg: Грешка при четене адреса на аватара '%s'

en: Change
bg: Промяна

en: Change colours
bg: Смяна на паролата

en: Change email handling
bg: Промяна обработката на писмата

en: Change password
bg: Смяна на паролата

en: Change site configuration
bg: Абонаменти

en: Change theme
bg: Промяна

en: Change your email, avatar, password, profile
bg: Промяна на поща, аватар, парола, профил

en: Change your password
bg: Смяна на паролата

en: Change your password.
bg: Смяна на паролата.

en: Change your profile settings
bg: Промяна настройките на профила

en: Choose a tag to narrow list
bg: Изберете етикет за конкретизиране

en: Closed
bg: Блокиране

en: Command complete
bg: Командата е изпълнена

en: Command failed
bg: Грешка при изпълнение на командата

en: Command not yet implemented.
bg: Командата все още не се поддържа.

en: Command results
bg: Резултат от командата

en: Confirm
bg: Потвърждаване

en: Confirm Address
bg: Потвърждаване на адреса

en: Confirmation cancelled.
bg: Потвърждаването е прекъснато.

en: Confirmation code
bg: Код за потвърждение

en: Confirmation code not found.
bg: Кодът за потвърждение не е открит.

en: Congratulations, %s! And welcome to %%%%site.name%%%%. From here, you may want to...
    
    * Go to [your profile](%s) and post your first message.
    * Add a [Jabber/GTalk address](%%%%action.imsettings%%%%) so you can send notices through instant messages.
    * [Search for people](%%%%action.peoplesearch%%%%) that you may know or that share your interests. 
    * Update your [profile settings](%%%%action.profilesettings%%%%) to tell others more about you. 
    * Read over the [online docs](%%%%doc.help%%%%) for features you may have missed. 
    
    Thanks for signing up and we hope you enjoy using this service.
bg: Поздравления, %s! И добре дошли в %%%%site.name%%%%! от тук можете да...
    
    * Отидете в [профила си](%s) и да публикувате първата си бележка.
    * Добавите [адрес в Jabber/GTalk](%%%%action.imsettings%%%%), за да изпращате бележки от програмата си за моментни съобщения.
    * [Търсите хора](%%%%action.peoplesearch%%%%), които познавате или с които споделяте общи интереси. 
    * Обновите [настройките на профила(%%%%action.profilesettings%%%%) си, за да кажете повече за себе си на другите. 
    * Прочетете наличната [документация](%%%%doc.help%%%%) на сайта, за да се запознаете с възможностите му. 
    
    Благодарим, че се включихте в сайта и дано ползването на услугата ви носи само приятни мигове!

en: Connect
bg: Свързване

en: Connect to services
bg: Грешка при пренасочване към сървър: %s

en: Contact
bg: Контакт

en: Content
bg: Свързване

en: Conversation
bg: Код за потвърждение

en: Could not convert request token to access token.
bg: Грешка при преобразуване на tokens за одобрение в tokens за достъп.

en: Could not create aliases.
bg: Грешка при отбелязване като любима.

en: Could not create favorite.
bg: Грешка при отбелязване като любима.

en: Could not create group.
bg: Грешка при създаване на групата.

en: Could not create login token for %s
bg: Грешка при създаване на OpenID форма: %s

en: Could not delete favorite.
bg: Грешка при изтриване на любима бележка.

en: Could not determine file's mime-type!
bg: Грешка при изтегляне на общия поток

en: Could not determine source user.
bg: Грешка при изтегляне на общия поток

en: Could not find a user with nickname %s
bg: Грешка при обновяване на потребител с потвърден email адрес.

en: Could not find membership record.
bg: Грешка при обновяване записа на потребител.

en: Could not find target user.
bg: Не са открити бележки.

en: Could not follow user: %s is already on your list.
bg: Грешка при проследяване на потребител: %s вече е в списъка ви.

en: Could not follow user: User not found.
bg: Грешка при проследяване — потребителят не е намерен.

en: Could not insert message.
bg: Грешка при вмъкване на съобщението.

en: Could not join user %s to group %s
bg: Грешка при проследяване — потребителят не е намерен.

en: Could not join user %s to group %s.
bg: Грешка при проследяване — потребителят не е намерен.

en: Could not parse message.
bg: Грешка при обработка на съобщението

en: Could not remove user %s to group %s
bg: Грешка при проследяване — потребителят не е намерен.

en: Could not remove user %s to group %s.
bg: Грешка при проследяване — потребителят не е намерен.

en: Could not retrieve favorite notices.
bg: Грешка при изтегляне на любимите бележки

en: Could not retrieve public stream.
bg: Грешка при изтегляне на общия поток

en: Could not save profile.
bg: Грешка при запазване на профила.

en: Could not save subscription.
bg: Грешка при създаване на нов абонамент.

en: Could not save tags.
bg: Грешка при запазване на етикетите.

en: Could not set group membership.
bg: Грешка при създаване на нов абонамент.

en: Could not subscribe other to you.
bg: Грешка при абониране на друг потребител за вас.

en: Could not subscribe.
bg: Грешка при абониране.

en: Could not unfollow user: User not found.
bg: Грешка при проследяване — потребителят не е намерен.

en: Could not update group.
bg: Грешка при обновяване на групата.

en: Could not update message with new URI.
bg: Грешка при обновяване на бележката с нов URL-адрес.

en: Could not update user with confirmed email address.
bg: Грешка при обновяване на потребител с потвърден email адрес.

en: Could not update user.
bg: Грешка при обновяване на потребителя.

en: Could not update your design.
bg: Грешка при обновяване на потребителя.

en: Couldn't delete email confirmation.
bg: Грешка при изтриване потвърждението по е-поща.

en: Couldn't delete subscription.
bg: Грешка при изтриване на абонамента.

en: Couldn't insert confirmation code.
bg: Не може да се вмъкне код за потвърждение.

en: Couldn't insert new subscription.
bg: Грешка при добавяне на нов абонамент.

en: Couldn't save profile.
bg: Грешка при запазване на профила.

en: Couldn't save tags.
bg: Грешка при запазване етикетите.

en: Couldn't update user record.
bg: Грешка при обновяване записа на потребител.

en: Couldn't update user.
bg: Грешка при обновяване на потребителя.

en: Couldn't update your design.
bg: Грешка при обновяване на потребителя.

en: Couldn’t get a request token.
bg: Не е получен token за одобрение.

en: Create a new group
bg: Създаване на нова група

en: Create an account
bg: Създаване на нова сметка

en: Created
bg: Създаване

en: Crop
bg: Изрязване

en: Current confirmed Jabber/GTalk address.
bg: Текущ потвърден Jabber/GTalk адрес.

en: Current confirmed SMS-enabled phone number.
bg: Текущ потвърден телефонен номер за SMS-и.

en: Current confirmed email address.
bg: Текущ потвърден адрес на е-поща.

en: DB error inserting reply: %s
bg: Грешка в базата от данни — отговор при вмъкването: %s

en: Default site language
bg: Предпочитан език

en: Delete
bg: Изтриване

en: Delete notice
bg: Изтриване на бележката

en: Delete this notice
bg: Изтриване на бележката

en: Delete this user
bg: Изтриване на бележката

en: Delete user
bg: Изтриване

en: Describe the group or topic
bg: Опишете групата или темата й в до 140 букви

en: Describe the group or topic in %d characters
bg: Опишете групата или темата й в до 140 букви

en: Describe yourself and your interests
bg: Опишете себе си и интересите си в до 140 букви

en: Describe yourself and your interests in %d chars
bg: Опишете себе си и интересите си в до 140 букви

en: Description
bg: Описание

en: Description is too long (max %d chars).
bg: Автобиографията е твърде дълга (до 140 символа).

en: Design configuration
bg: Потвърждение за SMS

en: Design preferences saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Design your profile
bg: Потребителски профил

en: Direct message to %s sent
bg: Прякото съобщение до %s е изпратено.

en: Direct messages from %s
bg: Преки съобщения до %s

en: Direct messages to %s
bg: Преки съобщения до %s

en: Disfavor favorite
bg: Нелюбимо

en: Disfavor this notice
bg: %s любими бележки

en: Do not block this user
bg: Разблокиране на този потребител

en: Do not block this user from this group
bg: Списък с потребителите в тази група.

en: Do not delete this notice
bg: Грешка при изтриване на бележката.

en: Don't send a message to yourself; just say it to yourself quietly instead.
bg: Не може да изпращате съобщения до себе си. По-добре си го кажете на себе си тихичко.

en: Duplicate notice
bg: Изтриване на бележката

en: Edit %s group properties
bg: Редактиране настройките на групата %s

en: Edit Avatar
bg: Аватар

en: Edit profile settings
bg: Настройки на профила

en: Email
bg: Е-поща

en: Email Address
bg: Адрес на е-поща

en: Email Settings
bg: Настройки на е-поща

en: Email address already exists.
bg: Адресът на е-поща вече се използва.

en: Email address confirmation
bg: Потвърждаване адреса на е-поща

en: Email address, like "UserName@example.org"
bg: Адрес на е-поща, като "UserName@example.org"

en: Email addresses
bg: Адреси на е-поща

en: Enter a nickname or email address.
bg: Въведете псевдоним или е-поща.

en: Enter the code you received on your phone.
bg: Въведете кода, който получихте по телефона.

en: Error inserting avatar
bg: Грешка при вмъкване на аватар

en: Error inserting new profile
bg: Грешка при вмъкване на нов профил

en: Error inserting remote profile
bg: Грешка при вмъкване на отдалечен профил

en: Error removing the block.
bg: Грешка при запазване на потребител.

en: Error saving address confirmation.
bg: Грешка при запазване на потвърждение за адрес

en: Error saving notice.
bg: Проблем при записване на бележката.

en: Error saving user; invalid.
bg: Грешка при запазване на потребител — невалидност.

en: Error sending direct message.
bg: Грешка при изпращане на прякото съобщение

en: Error setting user.
bg: Грешка в настройките на потребителя.

en: Error updating remote profile
bg: Грешка при обновяване на отдалечен профил

en: Error with confirmation code.
bg: Грешка в кода за потвърждение.

en: Export data
bg: Изнасяне на данните

en: FAQ
bg: Въпроси

en: FOAF for %s
bg: Изходяща кутия за %s

en: FOAF for %s group
bg: Изходяща кутия за %s

en: Failed to save block information.
bg: Грешка при записване данните за блокирането.

en: Failed updating avatar.
bg: Неуспешно обновяване на аватара.

en: Failed updating logo.
bg: Неуспешно обновяване на логото.

en: Favor
bg: Любимо

en: Favor this notice
bg: Отбелязване като любимо

en: Favorites
bg: Любими

en: Featured
bg: Избрано

en: Featured users
bg: Избрани потребители

en: Featured users, page %d
bg: Избрани потребители, страница %d

en: Feed for favorites of %s (Atom)
bg: Емисия с приятелите на %s

en: Feed for favorites of %s (RSS 1.0)
bg: Емисия с приятелите на %s

en: Feed for favorites of %s (RSS 2.0)
bg: Емисия с приятелите на %s

en: Feed for friends of %s (Atom)
bg: Емисия с приятелите на %s

en: Feed for friends of %s (RSS 1.0)
bg: Емисия с приятелите на %s

en: Feed for friends of %s (RSS 2.0)
bg: Емисия с приятелите на %s

en: Filter tags
bg: Филтриране на етикетите

en: Find content of notices
bg: Търсене в съдържанието на бележките

en: Find groups on this site
bg: Търсене на групи в сайта

en: Find people on this site
bg: Търсене на хора в сайта

en: For security reasons, please re-enter your user name and password before changing your settings.
bg: За по-голяма сигурност, моля въведете отново потребителското си име и парола при промяна на настройките.

en: Full name
bg: Пълно име

en: Full name is too long (max 255 chars).
bg: Пълното име е твърде дълго (макс. 255 знака)

en: Fullname: %s
bg: Пълно име: %s

en: Go to the installer.
bg: Влизане в сайта

en: Group
bg: Група

en: Group design
bg: Групи

en: Group logo
bg: Лого на групата

en: Group not found!
bg: Не е открит методът в API.

en: Group profile
bg: Профил на групата

en: Group search
bg: Търсене на групи

en: Groups
bg: Групи

en: Groups %s is a member of
bg: Групи, в които участва %s

en: Groups %s is a member of on %s.
bg: Групи, в които участва %s

en: Groups with most members
bg: Групи с най-много членове

en: Groups with most posts
bg: Групи с най-много бележки

en: Groups, page %d
bg: Групи, страница %d

en: Help
bg: Помощ

en: Help me!
bg: Помощ

en: Home
bg: Начало

en: Homepage
bg: Лична страница

en: Homepage is not a valid URL.
bg: Адресът на личната страница не е правилен URL.

en: Homepage: %s
bg: Домашна страница: %s

en: Homepage: %s
bg: Лична страница: %s

en: I want to post notices by email.
bg: Искам да изпращам бележки по пощата.

en: IM Address
bg: IM адрес

en: IM Settings
bg: IM настройки

en: IM is not available.
bg: Страницата не е достъпна във вида медия, който приемате

en: Inbox
bg: Входящи

en: Inbox for %s
bg: Входяща кутия за %s

en: Inbox for %s - page %d
bg: Входяща кутия за %s — страница %d

en: Incoming email
bg: Входяща поща

en: Incoming email address removed.
bg: Входящият адрес на е-поща е премахнат.

en: Incorrect old password
bg: Грешна стара парола

en: Incorrect username or password.
bg: Грешно име или парола.

en: Instructions for recovering your password have been sent to the email address registered to your account.
bg: На е-пощата, с която сте регистрирани са изпратени инструкции за възстановяване на паролата.

en: Invalid alias: "%s"
bg: Неправилен етикет: "%s"

en: Invalid email address: %s
bg: Неправилен адрес на е-поща: %s

en: Invalid notice content
bg: Невалидно съдържание на бележка

en: Invalid or expired token.
bg: Невалидно съдържание на бележка

en: Invalid profile URL (bad format)
bg: Неправилен адрес на профил (грешен формат)

en: Invalid size.
bg: Неправилен размер.

en: Invalid tag: "%s"
bg: Неправилен етикет: "%s"

en: Invalid username or password.
bg: Неправилно име или парола.

en: Invitation(s) sent
bg: Поканите са изпратени.

en: Invitation(s) sent to the following people:
bg: Изпратени са покани до следните хора:

en: Invite
bg: Покани

en: Invite friends and colleagues to join you on %s
bg: Поканете приятели и колеги да се присъединят към вас в %s

en: Invite new users
bg: Покани за нови потребители

en: Invite-only
bg: Покани

en: It runs the [StatusNet](http://status.net/) microblogging software, version %s, available under the [GNU Affero General Public License](http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html).
bg: Ползва [StatusNet](http://status.net/) версия %s, система за микроблогване, достъпна под [GNU Affero General Public License](http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html).

en: Jabber ID already belongs to another user.
bg: Този Jabber ID принадлежи на друг потребител.

en: Jabber or GTalk address, like "UserName@example.org". First, make sure to add %s to your buddy list in your IM client or on GTalk.
bg: Jabber или GTalk адрес, като "UserName@example.org". Първо се уверете, че сте добавили %s в списъка си с приятели в IM или GTalk клиента си.

en: Join
bg: Присъединяване

en: Language
bg: Език

en: Language is too long (max 50 chars).
bg: Името на езика е твърде дълго (може да е до 50 знака).

en: Leave
bg: Напускане

en: License
bg: лиценз.

en: Links
bg: Списък

en: Location
bg: Местоположение

en: Location for the group, if any, like "City, State (or Region), Country"
bg: Къде се намира групата — град, община, държава и т.н. (ако е приложимо)

en: Location is too long (max 255 chars).
bg: Името на местоположението е твърде дълго (макс. 255 знака).

en: Location: %s
bg: Местоположение: %s

en: Location: %s
bg: Местоположение: %s

en: Login
bg: Вход

en: Login to the site
bg: Влизане в сайта

en: Login with a username and password
bg: Вход с име и парола

en: Login with your username and password. Don't have a username yet? [Register](%%action.register%%) a new account.
bg: Влезте с име и парола. Нямате такива? [Регистрирайте](%%action.register%%) нова сметка или опитайте с [OpenID](%%action.openidlogin%%).

en: Logo
bg: Лого

en: Logo updated.
bg: Лотого е обновено.

en: Logout
bg: Изход

en: Logout from the site
bg: Излизане от сайта

en: Longer name, preferably your "real" name
bg: По-дълго име, за предпочитане "истинското" ви име.

en: Lost or forgotten password?
bg: Загубена или забравена парола

en: Lost our file.
bg: Няма такава бележка.

en: Make a new email address for posting to; cancels the old one.
bg: Задаване на нова е-поща, от която да се публикува. Отменя предишната.

en: Make user an admin of the group
bg: За да редактирате групата, трябва да сте й администратор.

en: Manage how you get email from %%site.name%%.
bg: Управление на пощата, идваща от %%site.name%%.

en: Manage various other options.
bg: Управление на различни други настройки.

en: Member since
bg: Участник от

en: Members
bg: Членове

en: Message
bg: Съобщение

en: Message from %1$s on %2$s
bg: Съобщение от %1$s в %2$s

en: Message sent
bg: Съобщение

en: Message to %1$s on %2$s
bg: Съобщение до %1$s в %2$s

en: Message too long - maximum is %d characters, you sent %d
bg: Съобщението е твърде дълго. Най-много може да е 140 знака, а сте въвели %d.

en: Mobile carrier
bg: Мобилен оператор

en: Mobile carrier for your phone. If you know a carrier that accepts SMS over email but isn't listed here, send email to let us know at %s.
bg: Мобилен оператор за SMS. Ако знаете оператор, поддържащ SMS от е-поща, който не фигурира тук, пишете ни на адрес %s.

en: My text and files are available under
bg: Текстовете и файловите ми са достъпни под

en: Never
bg: Възстановяване

en: New
bg: Ново

en: New email address for posting to %s
bg: Нов адрес на е-поща за публикщуване в %s

en: New group
bg: Нова група

en: New incoming email address added.
bg: Добавен е нов входящ адрес на е-поща.

en: New message
bg: Ново съобщение

en: New notice
bg: Нова бележка

en: New password
bg: Нова парола

en: New password successfully saved. You are now logged in.
bg: Новата парола е запазена. Влязохте успешно.

en: New private message from %s
bg: Ново лично съобщение от %s

en: Nickname
bg: Псевдоним

en: Nickname already in use. Try another one.
bg: Опитайте друг псевдоним, този вече е зает.

en: Nickname must have only lowercase letters and numbers and no spaces.
bg: Псевдонимът може да съдържа само малки букви, числа и никакво разстояние между тях.

en: Nickname of the user you want to follow
bg: Псевдоним на потребител, когото искате да следите

en: No
bg: Не

en: No ID
bg: Липсва ID

en: No Jabber ID.
bg: Няма Jabber ID.

en: No authorization request!
bg: Няма заявка за одобрение.

en: No carrier selected.
bg: Не е избран оператор.

en: No code entered
bg: Не е въведен код.

en: No configuration file found.
bg: Няма код за потвърждение.

en: No confirmation code.
bg: Няма код за потвърждение.

en: No content!
bg: Няма съдържание!

en: No email address.
bg: Не е въведена е-поща.

en: No group specified.
bg: Не е указан профил.

en: No id argument.
bg: Няма такъв документ.

en: No id.
bg: Няма id.

en: No incoming email address.
bg: Няма входящ адрес на е-поща.

en: No message text!
bg: Липсва текст на съобщението

en: No nickname
bg: Няма псевдоним.

en: No nickname.
bg: Няма псевдоним.

en: No notice
bg: Нова бележка

en: No notice id
bg: Нова бележка

en: No one is subscribed to you.
bg: Грешка при абониране на друг потребител за вас.

en: No pending confirmation to cancel.
bg: Няма потвърждения, очакващи да бъдат отказани.

en: No phone number.
bg: Не е въведен телефонен номер.

en: No profile id in request.
bg: Сървърът не е върнал адрес на профила.

en: No profile specified.
bg: Не е указан профил.

en: No profile with that ID.
bg: Не е открит профил с такъв идентификатор.

en: No profile with that id.
bg: Не е открита бележка с такъв идентификатор.

en: No recipient specified.
bg: Не е указан получател.

en: No registered email address for that user.
bg: Няма указана е-поща за този потребител.

en: No results.
bg: Няма резултати

en: No return-to arguments
bg: Няма такъв документ.

en: No size.
bg: Няма размер.

en: No status found with that ID.
bg: Не е открита бележка с такъв идентификатор.

en: No status with that ID found.
bg: Не е открита бележка с такъв идентификатор.

en: No such attachment.
bg: Няма такъв документ.

en: No such document.
bg: Няма такъв документ.

en: No such file.
bg: Няма такава бележка.

en: No such group
bg: Няма такава група.

en: No such group.
bg: Няма такава група

en: No such message.
bg: Няма такова съобщение

en: No such notice.
bg: Няма такава бележка.

en: No such page
bg: Няма такъв етикет.

en: No such recovery code.
bg: Няма такъв код за възстановяване.

en: No such tag.
bg: Няма такъв етикет.

en: No such user.
bg: Няма такъв потребител

en: No user with that email address or username.
bg: Няма потребител с такава е-поща или потребителско име.

en: None
bg: Без

en: Not a local user.
bg: Няма такъв потребител

en: Not a recovery code.
bg: Това не е код за възстановяване.

en: Not a registered user.
bg: Това не е регистриран потребител.

en: Not a supported data format.
bg: Неподдържан формат на данните

en: Not a valid Jabber ID
bg: Неправилен Jabber ID

en: Not a valid email address
bg: Това не е правилен адрес на е-поща.

en: Not a valid email address.
bg: Неправилен адрес на е-поща.

en: Not a valid nickname.
bg: Неправилен псевдоним.

en: Not a valid people tag: %s
bg: Това не е правилен адрес на е-поща.

en: Not a valid profile URL (no YADIS document or no or invalid XRDS defined).
bg: Неправилен адрес на профил (няма YADIS документ).

en: Not an image or corrupt file.
bg: Файлът не е изображение или е повреден.

en: Not expecting this response!
bg: Неочакван отговор.

en: Not found
bg: Не е открито.

en: Not found.
bg: Не е открито.

en: Not logged in
bg: Не сте влезли в системата.

en: Not logged in.
bg: Не сте влезли в системата.

en: Not subscribed!
bg: Не сте абонирани!

en: Note
bg: Бележки

en: Notice
bg: Бележки

en: Notice Search
bg: Търсене на бележки

en: Notice deleted.
bg: Бележки

en: Notice feed for %s (Atom)
bg: Емисия с бележки на %s

en: Notice feed for %s (RSS 1.0)
bg: Емисия с бележки на %s

en: Notice feed for %s (RSS 2.0)
bg: Емисия с бележки на %s

en: Notice feed for %s group (Atom)
bg: Емисия с бележки на %s

en: Notice feed for %s group (RSS 1.0)
bg: Емисия с бележки на %s

en: Notice feed for %s group (RSS 2.0)
bg: Емисия с бележки на %s

en: Notice feed for %s tagged %s (RSS 1.0)
bg: Емисия с бележки на %s

en: Notice feed for tag %s (Atom)
bg: Емисия с бележки на %s

en: Notice feed for tag %s (RSS 1.0)
bg: Емисия с бележки на %s

en: Notice feed for tag %s (RSS 2.0)
bg: Емисия с бележки на %s

en: Notice has no profile
bg: Бележката няма профил

en: Notice marked as fave.
bg: Бележката е отбелязана като любима.

en: Notice posted
bg: Бележки

en: Notice too long - maximum is %d characters, you sent %d
bg: Съобщението е твърде дълго. Най-много може да е 140 знака, а сте въвели %d.

en: Notices
bg: Бележки

en: Notices tagged with %s
bg: Бележки с етикет %s

en: Notices tagged with %s, page %d
bg: Бележки с етикет %s, страница %d

en: Notification off.
bg: Уведомлението е изключено.

en: Notification on.
bg: Уведомлението е включено.

en: Nudge
bg: Побутване

en: Nudge sent
bg: Побутването е изпратено

en: Nudge sent to %s
bg: Побутването е изпратено

en: Nudge sent!
bg: Побутването е изпратено!

en: Nudge this user
bg: Побутване на този потребител

en: Old password
bg: Стара парола

en: Only the sender and recipient may read this message.
bg: Само подателят и получателят могат да четат това съобщение.

en: Only the user can read their own mailboxes.
bg: Само потребителят може да отваря собствената си кутия.

en: Optionally add a personal message to the invitation.
bg: Може да добавите и лично съобщение към поканата.

en: Options saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Original
bg: Оригинал

en: Other
bg: Друго

en: Other Settings
bg: Други настройки

en: Other options
bg: Други настройки

en: Outbox
bg: Изходящи

en: Outbox for %s
bg: Изходяща кутия за %s

en: Outbox for %s - page %d
bg: Изходяща кутия за %s — страница %d

en: Page notice
bg: Нова бележка

en: Pagination
bg: Страниране

en: Partial upload.
bg: Частично качване на файла.

en: Password
bg: Парола

en: Password and confirmation do not match.
bg: Паролата и потвърждението й не съвпадат.

en: Password change
bg: Паролата е записана.

en: Password must be 6 chars or more.
bg: Паролата трябва да е от поне 6 знака.

en: Password must be 6 or more characters.
bg: Паролата трябва да е 6 или повече знака.

en: Password recovery requested
bg: Поискано е възстановяване на парола

en: Password saved.
bg: Паролата е записана.

en: Passwords don't match.
bg: Паролите не съвпадат.

en: People
bg: Хора

en: People %s subscribes to
bg: Абонаменти на %s

en: People Search
bg: Търсене на хора

en: People search
bg: Търсене на хора

en: People subscribed to %s
bg: Абонирани за %s

en: Personal
bg: Лично

en: Personal message
bg: Лично съобщение

en: Phone number, no punctuation or spaces, with area code
bg: Телефонен номер — с код, без пунктоация и без интервали.

en: Photo
bg: Снимка

en: Pick a square area of the image to be the logo.
bg: Изберете квадратна област от изображението за аватар

en: Pick a square area of the image to be your avatar
bg: Изберете квадратна област от изображението за аватар

en: Please check these details to make sure that you want to subscribe to this user’s notices. If you didn’t just ask to subscribe to someone’s notices, click “Reject”.
bg: Проверете тези детайли и се уверете, че искате да се абонирате за бележките на този потребител. Ако не искате абонамента, натиснете "Cancel" (Отказ).

en: Popular
bg: Популярно

en: Popular notices
bg: Популярни бележки

en: Popular notices, page %d
bg: Популярни бележки, страница %d

en: Post a notice when my Jabber/GTalk status changes.
bg: Публикуване промяната на състоянието ми в Jabber/GTalk.

en: Post to
bg: Снимка

en: Preferences
bg: Настройки

en: Preferences saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Preferred language
bg: Предпочитан език

en: Preview
bg: Преглед

en: Privacy
bg: Поверителност

en: Private
bg: Поверителност

en: Problem saving notice.
bg: Проблем при записване на бележката.

en: Problem saving notice. Too long.
bg: Проблем при записване на бележката.

en: Problem saving notice. Unknown user.
bg: Грешка при записване на бележката. Непознат потребител.

en: Profile
bg: Профил

en: Profile URL
bg: Адрес на профила

en: Profile design
bg: Настройки на профила

en: Profile information
bg: Данни на профила

en: Profile settings
bg: Настройки на профила

en: Provider
bg: Профил

en: Public
bg: Общ поток

en: Public Stream Feed (Atom)
bg: Емисия на общия поток

en: Public Stream Feed (RSS 1.0)
bg: Емисия на общия поток

en: Public Stream Feed (RSS 2.0)
bg: Емисия на общия поток

en: Public tag cloud
bg: Емисия на общия поток

en: Public timeline
bg: Общ поток

en: Public timeline, page %d
bg: Общ поток, страница %d

en: Publish a MicroID for my Jabber/GTalk address.
bg: Публикуване на MicroID за адреса в Jabber/GTalk.

en: Publish a MicroID for my email address.
bg: Публикуване на MicroID за адреса на е-пощата.

en: Recent tags
bg: Скорошни етикети

en: Recipient user not found.
bg: Получателят не е открит

en: Recover
bg: Възстановяване

en: Recover password
bg: Възстановяване на паролата

en: Recovery code for unknown user.
bg: Код за възстановяване на непознат потребител.

en: Register
bg: Регистриране

en: Registration not allowed.
bg: Записването не е позволено.

en: Registration successful
bg: Записването е успешно.

en: Reject
bg: Охвърляне

en: Reject this subscription
bg: Абонаменти на %s

en: Remember me
bg: Запомни ме

en: Remote service uses unknown version of OMB protocol.
bg: Непозната версия на протокола OMB.

en: Remote subscribe
bg: Отдалечен абонамент

en: Remove
bg: Премахване

en: Replies
bg: Отговори

en: Replies feed for %s (Atom)
bg: Емисия с бележки на %s

en: Replies feed for %s (RSS 1.0)
bg: Емисия с бележки на %s

en: Replies feed for %s (RSS 2.0)
bg: Емисия с бележки на %s

en: Replies to %1$s on %2$s!
bg: Съобщение до %1$s в %2$s

en: Replies to %s
bg: Отговори на %s

en: Replies to %s, page %d
bg: Отговори на %s, страница %d

en: Reply
bg: Отговор

en: Reply to %s sent
bg: Отговаряне на тази бележка

en: Reply to this notice
bg: Отговаряне на тази бележка

en: Reset
bg: Обновяване

en: Reset password
bg: Нова парола

en: SMS Phone number
bg: Телефонен номер за SMS

en: SMS Settings
bg: Настройки за SMS

en: SMS confirmation
bg: Потвърждение за SMS

en: SMS is not available.
bg: Страницата не е достъпна във вида медия, който приемате

en: Same as password above
bg: Също като паролата по-горе

en: Same as password above. Required.
bg: Същото като паролата по-горе. Задължително поле.

en: Sandbox
bg: Входящи

en: Sandbox this user
bg: Разблокиране на този потребител

en: Save
bg: Запазване

en: Save site settings
bg: Настройки за аватар

en: Search
bg: Търсене

en: Search for groups on %%site.name%% by their name, location, or description. Separate the terms by spaces; they must be 3 characters or more.
bg: Търсене на хора в %%site.name%% по техните име, място или интереси. Отделяйте фразите за

en: Search for more groups
bg: Търсене за хора или бележки

en: Search for notices on %%site.name%% by their contents. Separate search terms by spaces; they must be 3 characters or more.
bg: Търсене на бележки в %%site.name%% по съдържанието им. Отделяйте фразите за търсене (трябва да са по-дълги от 3 символа) с интервали.

en: Search for people on %%site.name%% by their name, location, or interests. Separate the terms by spaces; they must be 3 characters or more.
bg: Търсене на хора в %%site.name%% по техните име, място или интереси. Отделяйте фразите за

en: Search for people or text
bg: Търсене за хора или бележки

en: Search help
bg: Търсене

en: Search results for "%s" on %s
bg:  Търсене на "%s" в потока

en: Search site
bg: Търсене

en: Secondary site navigation
bg: Абонаменти

en: Select a carrier
bg: Изберете оператор

en: Select tag to filter
bg: Изберете оператор

en: Send
bg: Прати

en: Send a direct message to this user
bg: Изпращате на пряко съобщение до този потребител.

en: Send a direct notice
bg: Изпращане на пряко съобщеие

en: Send a notice
bg: Изпращане на бележка

en: Send a nudge to this user
bg: Побутване на този потребител

en: Send email to this address to post new notices.
bg: Изпратете писмо до този адрес за публикуване като бележка.

en: Send me email when someone adds my notice as a favorite.
bg: Изпращане на писмо при отбелязване на моя бележка като любима.

en: Send me email when someone sends me a private message.
bg: Изпращане на писмо при ново лично съобщение.

en: Send me email when someone sends me an "@-reply".
bg: Изпращане на писмо при ново лично съобщение.

en: Send me notices of new subscriptions through email.
bg: Изпращане на уведомления за нови абонаменти по пощата.

en: Send me notices through Jabber/GTalk.
bg: Изпращане на бележките по Jabber/GTalk.

en: Send me notices through SMS; I understand I may incur exorbitant charges from my carrier.
bg: Получаване на бележки в SMS. Имайте предвид, че може да има допълнителни такси от оператора.

en: Send me replies through Jabber/GTalk from people I'm not subscribed to.
bg: Изпращане по Jabber/GTalk на отговори от хора,

en: Settings saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Sidebar
bg: Търсене

en: Sign up for a new account
bg: Създаване на нова сметка

en: Silence
bg: Нова бележка

en: Silence this user
bg: Блокиране на потребителя

en: Site
bg: Покани

en: Site content license
bg: Лиценз на програмата StatusNet

en: Site name
bg: Нова бележка

en: Site notice
bg: Нова бележка

en: Sorry, invalid invitation code.
bg: Грешка в кода за потвърждение.

en: Sorry, no incoming email allowed.
bg: Входящата поща не е разрешена.

en: Sorry, that is not your incoming email address.
bg: Това не е вашият входящ адрес.

en: Sorry, this command is not yet implemented.
bg: За съжаление тази команда все още не се поддържа.

en: Source
bg: Изходен код

en: Specify the name of the user to subscribe to
bg: Уточнете името на потребителя, за когото се абонирате.

en: Specify the name of the user to unsubscribe from
bg: Уточнете името на потребителя, от когото се отписвате.

en: Statistics
bg: Статистики

en: Status deleted.
bg: Аватарът е обновен.

en: StatusNet software license
bg: Лиценз на програмата StatusNet

en: Subscribe
bg: Абониране

en: Subscribe to a remote user
bg: Абониране за този потребител

en: Subscribe to this user
bg: Абониране за този потребител

en: Subscribed
bg: Абониране

en: Subscribed to %s
bg: Абонирани сте за %s.

en: Subscribers
bg: Абонати

en: Subscription authorized
bg: Абонаментът е одобрен

en: Subscription rejected
bg: Абонаментът е отказан

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: System error uploading file.
bg: Системна грешка при качване на файл.

en: Tag
bg: Етикет

en: Tag %s
bg: Етикети

en: Tag user
bg: Етикети

en: Tags
bg: Етикети

en: Tags in %s group's notices
bg: Етикети в бележките към групата %s

en: Tags in %s's notices
bg: Етикети в бележките на %s

en: Text
bg: Текст

en: Text search
bg: Търсене на текст

en: That address has already been confirmed.
bg: Този адрес е вече потвърден.

en: That confirmation code is not for you!
bg: Този код за потвърждение не е за вас!

en: That email address already belongs to another user.
bg: Тази е-поща вече се използва от друг потребител.

en: That file is too big. The maximum file size is %s.
bg: Може да качите лого за групата ви.

en: That is already your Jabber ID.
bg: Това вече е вашият Jabber ID.

en: That is already your email address.
bg: Това и сега е адресът на е-пощата ви.

en: That is already your phone number.
bg: Това и сега е номерът на телефона ви.

en: That is not your Jabber ID.
bg: Това не е вашият Jabber ID.

en: That is not your email address.
bg: Това не е вашият адрес на е-поща.

en: That is not your phone number.
bg: Това не е вашият телефонен номер.

en: That is the wrong IM address.
bg: Грешен IM адрес.

en: That is the wrong confirmation number.
bg: Този код за потвърждение е грешен.

en: That phone number already belongs to another user.
bg: Този телефонен номер вече се използва от друг потребител.

en: That status is not a favorite!
bg: Тази бележка не е отбелязана като любима!

en: That user has blocked you from subscribing.
bg: Потребителят е забранил да се абонирате за него.

en: That's too long. Max message size is %d chars.
bg: Твърде дълго. Може да е най-много 140 знака.

en: That's too long. Max notice size is %d chars.
bg: Твърде дълга бележка. Трябва да е най-много 140 знака.

en: The address "%s" has been confirmed for your account.
bg: Адресът "%s" е потвърден за сметката ви.

en: The address was removed.
bg: Адресът е премахнат.

en: The most popular notices on the site right now.
bg: Най-популярните бележки в момента в сайта.

en: The subscription has been authorized, but no callback URL was passed. Check with the site’s instructions for details on how to authorize the subscription. Your subscription token is:
bg: Абонаментът е одобрен, но не е зададен callback URL. За да завършите одобряването, проверете инструкциите на сайта. Вашият token за абонамент е:

en: The subscription has been rejected, but no callback URL was passed. Check with the site’s instructions for details on how to fully reject the subscription.
bg: Абонаментът е отказан, но не е зададен callback URL. За да откажете напълно абонамента, проверете инструкциите на сайта.

en: Theme for the site.
bg: Излизане от сайта

en: Theme not available: %s
bg: Страницата не е достъпна във вида медия, който приемате

en: There was a problem with your session token.
bg: Имаше проблем със сесията ви в сайта.

en: There was a problem with your session token.  Try again, please.
bg: Имаше проблем със сесията ви в сайта. Моля, опитайте отново!

en: There was a problem with your session token. Try again, please.
bg: Имаше проблем със сесията ви в сайта. Моля, опитайте отново!

en: These are the people who listen to %s's notices.
bg: Това са хората, които четат бележките на %s.

en: These are the people who listen to your notices.
bg: Tова са хората, които четат бележките ви.

en: These are the people whose notices %s listens to.
bg: Хора, чийто бележки %s чете.

en: These are the people whose notices you listen to.
bg: Няма хора, чийто бележки четете.

en: These people are already users and you were automatically subscribed to them:
bg: Тези хора са потребители тук и автоматично сте абонирани за тях:

en: This confirmation code is too old. Please start again.
bg: Кодът за потвърждение е твърде стар. Започнете процеса отново.

en: This is your inbox, which lists your incoming private messages.
bg: Това е входящата ви кутия с лични съобщения от други потребители.

en: This is your outbox, which lists private messages you have sent.
bg: Това е изходящата ви кутия с лични съобщения до други потребители.

en: This method requires a POST or DELETE.
bg: Този метод изисква заявка POST или DELETE.

en: This method requires a POST.
bg: Този метод изисква заявка POST.

en: This notice is already a favorite!
bg: Тази бележка вече е отбелязана като любима!

en: This notice is not a favorite!
bg: Тази бележка не е отбелязана като любима!

en: This page is not available in a media type you accept
bg: Страницата не е достъпна във вида медия, който приемате

en: This person is subscribed to you: | These people are subscribed to you:
bg[0]: Грешка при абониране на друг потребител за вас.
bg[1]: Грешка при абониране на друг потребител за вас.

en: This status is already a favorite!
bg: Тази бележка вече е отбелязана като любима!

en: Timezone
bg: Часови пояс

en: Timezone not selected.
bg: Не е избран часови пояс

en: To
bg: До

en: To subscribe, you can [login](%%action.login%%), or [register](%%action.register%%) a new  account. If you already have an account  on a [compatible microblogging site](%%doc.openmublog%%),  enter your profile URL below.
bg: За да се абонирате, можете да  [влезете](%%action.login%%) или да [регистрирате](%%action.register%%) нова сметка. Ако имате сметка на друга, [подобна услуга за микроблогване](%%doc.openmublog%%), въведете адреса на профила си в нея по-долу.

en: Too many duplicate messages too quickly; take a breather and post again in a few minutes.
bg: Твърде много бележки за кратко време. Спрете, поемете дъх и публикувайте отново след няколко минути.

en: Too many notices too fast; take a breather and post again in a few minutes.
bg: Твърде много бележки за кратко време. Спрете, поемете дъх и публикувайте отново след няколко минути.

en: Top posters
bg: Най-често пишещи

en: Two user ids or screen_names must be supplied.
bg: Трябва да се дадат два идентификатора или имена на потребители.

en: URL of the homepage or blog of the group or topic
bg: Адрес на страница, блог или профил в друг сайт на групата

en: URL of your homepage, blog, or profile on another site
bg: Адрес на личната ви страница, блог или профил в друг сайт

en: URL of your profile on another compatible microblogging service
bg: Адрес на профила ви в друга, съвместима услуга за микроблогване

en: URL shortening service is too long (max 50 chars).
bg: Услугата за съкращаване е твърде дълга (може да е до 50 знака).

en: Unable to delete design setting.
bg: Грешка при записване настройките за Twitter

en: Unable to save your design settings!
bg: Грешка при записване настройките за Twitter

en: Unable to save your design settings.
bg: Грешка при записване настройките за Twitter

en: Unblock
bg: Разблокиране

en: Unblock this user
bg: Разблокиране на този потребител

en: Unblock user from group
bg: Разблокиране на този потребител

en: Unexpected form submission.
bg: Неочаквано изпращане на форма.

en: Unexpected password reset.
bg: Неочаквано подновяване на паролата.

en: Unknown action
bg: Непознато действие

en: Unknown file type
bg: Неподдържан вид файл

en: Unlock this user
bg: Разблокиране на този потребител

en: Unrecognized address type %s
bg: Неразпознат вид адрес %s

en: Unsandbox this user
bg: Разблокиране на този потребител

en: Unsilence this user
bg: Разблокиране на този потребител

en: Unsubscribe
bg: Отписване

en: Unsubscribe from this user
bg: Отписване от този потребител

en: Unsubscribed
bg: Отписване

en: Unsubscribed from %s
bg: Отписани сте от %s.

en: Unsupported format.
bg: Форматът на файла с изображението не се поддържа.

en: Unsupported image file format.
bg: Форматът на файла с изображението не се поддържа.

en: Untitled page
bg: Неозаглавена страница

en: Untitled section
bg: Неозаглавен раздел

en: Updates by SMS
bg: Бележки през SMS

en: Updates by instant messenger (IM)
bg: Бележки през месинджър (IM)

en: Updates favored by %1$s on %2$s!
bg: Бележки от %1$s в %2$s.

en: Updates from %1$s and friends on %2$s!
bg: Бележки от %1$s и приятели в %2$s.

en: Updates from %1$s on %2$s!
bg: Бележки от %1$s в %2$s.

en: Updates from members of %1$s on %2$s!
bg: Бележки от %1$s в %2$s.

en: Updates matching search term "%1$s" on %2$s!
bg: Всички бележки, намерени с "%s"

en: Updates tagged with %1$s on %2$s!
bg: Бележки от %1$s в %2$s.

en: Updates with "%s"
bg: Бележки от %1$s в %2$s.

en: Upload
bg: Качване

en: Upload an avatar
bg: Качване на аватар

en: Upload file
bg: Качване

en: Use this form to create a new group.
bg: Използвайте тази бланка за създаване на нова група.

en: Use this form to invite your friends and colleagues to use this service.
bg: Използвайте това поле, за да поканите приятели и колеги да използват услугата на сайта.

en: Used only for updates, announcements, and password recovery
bg: Използва се само за промени, обяви или възстановяване на паролата

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: Потребител

en: User actions
bg: Потребителски действия

en: User being listened to does not exist.
bg: Потребителят, когото проследявате, не съществува.

en: User has blocked you.
bg: Потребителят ви е блокирал.

en: User has no last notice
bg: Потребителят няма последна бележка

en: User has no profile.
bg: Потребителят няма профил.

en: User is already blocked from group.
bg: Потребителят ви е блокирал.

en: User is already sandboxed.
bg: Потребителят ви е блокирал.

en: User is already silenced.
bg: Потребителят ви е блокирал.

en: User is not a member of group.
bg: Не членувате в тази група.

en: User is not blocked from group.
bg: Потребителят ви е блокирал.

en: User is not sandboxed.
bg: Потребителят ви е блокирал.

en: User is not silenced.
bg: Потребителят няма профил.

en: User nickname
bg: Потребителски псевдоним

en: User profile
bg: Потребителски профил

en: User without matching profile
bg: Потребител без съответстващ профил

en: View profile designs
bg: Настройки на профила

en: Welcome to %1$s, @%2$s!
bg: Съобщение до %1$s в %2$s

en: What timezone are you normally in?
bg: В кой часови пояс сте обикновено?

en: What's up, %s?
bg: Какво става, %s?

en: Where you are, like "City, State (or Region), Country"
bg: Къде се намирате (град, община, държава и т.н.)

en: Wrong image type for avatar URL ‘%s’.
bg: Грешен вид изображение за '%s'

en: Yes
bg: Да

en: You already blocked that user.
bg: Вече сте блокирали този потребител.

en: You and friends
bg: %s и приятели

en: You are a member of this group: | You are a member of these groups:
bg[0]: Не членувате в тази група.
bg[1]: Не членувате в тази група.

en: You are about to permanently delete a notice. Once this is done, it cannot be undone.
bg: Ще изтриете напълно бележката. Изтриването е невъзвратимо.

en: You are already a member of that group
bg: Вече членувате в тази група.

en: You are already a member of that group.
bg: Вече членувате в тази група.

en: You are already logged in!
bg: Вече сте влезли!

en: You are already subscribed to these users:
bg: Вече сте абонирани за следните потребители:

en: You are banned from posting notices on this site.
bg: Забранено ви е да публикувате бележки в този сайт.

en: You are banned from sending direct messages.
bg: Грешка при изпращане на прякото съобщение

en: You are not a member of any groups.
bg: Не членувате в тази група.

en: You are not a member of that group.
bg: Не членувате в тази група.

en: You are not a member of this group.
bg: Не членувате в тази група.

en: You are not authorized.
bg: Забранено.

en: You are not subscribed to anyone.
bg: Не сте абонирани за този профил

en: You are not subscribed to that profile.
bg: Не сте абонирани за този профил

en: You are subscribed to this person: | You are subscribed to these people:
bg[0]: Не сте абонирани за този профил
bg[1]: Не сте абонирани за този профил

en: You can only delete local users.
bg: Не може да изтривате бележки на друг потребител.

en: You can receive SMS messages through email from %%site.name%%.
bg: Може да получавате на е-пощата си SMS-съобщения от %%site.name%%.

en: You can send and receive notices through Jabber/GTalk [instant messages](%%doc.im%%). Configure your address and settings below.
bg: Можете да получавате съобщения по Jabber/GTalk [instant messages](%%doc.im%%). Въведете адреса си в настройките по-долу.

en: You can update your personal profile info here so people know more about you.
bg: Можете да обновите личния си профил, за да знаят хората повече за вас.

en: You can upload a background image for the site. The maximum file size is %1$s.
bg: Може да качите лого за групата ви.

en: You can upload a logo image for your group. The maximum file size is %s.
bg: Може да качите лого за групата ви.

en: You can upload your personal avatar. The maximum file size is %s.
bg: Можете да качите личен аватар тук.

en: You can use the local subscription!
bg: Можете да ползвате локален абонамент!

en: You can't register if you don't agree to the license.
bg: Не можете да се регистрате, ако не сте съгласни с  лиценза.

en: You can't send a message to this user.
bg: Не може да изпращате съобщения до този потребител.

en: You cannot delete users.
bg: Грешка при обновяване на потребителя.

en: You cannot make changes to this site.
bg: Не може да изпращате съобщения до този потребител.

en: You cannot sandbox users on this site.
bg: Не може да изпращате съобщения до този потребител.

en: You cannot silence users on this site.
bg: Не може да изпращате съобщения до този потребител.

en: You have been banned from subscribing.
bg: Потребителят е забранил да се абонирате за него.

en: You haven't blocked that user.
bg: Вече сте блокирали този потребител.

en: You may not delete another user's status.
bg: Не може да изтривате бележки на друг потребител.

en: You must be an admin to edit the group
bg: За да редактирате групата, трябва да сте й администратор.

en: You must be logged in to create a group.
bg: За да създавате група, трябва да сте влезли.

en: You must be logged in to edit a group.
bg: За да създавате група, трябва да сте влезли.

en: You must be logged in to invite other users to use %s
bg: За да каните хора в %s, трябва да сте влезли.

en: You must be logged in to join a group.
bg: За да се присъедините към група, трябва да сте влезли.

en: You must be logged in to leave a group.
bg: За напуснете група, трябва да сте влезли.

en: You must have a valid contact email address
bg: Това не е правилен адрес на е-поща.

en: You will be notified when your invitees accept the invitation and register on the site. Thanks for growing the community!
bg: Ще ви уведомим при приемане на покана и записване в сайта. Благодарим ви за увеличаването на общността тук!

en: You've been nudged by %s
bg: Побутнати сте от %s

en: Your incoming messages
bg: Получените от вас съобщения

en: Your nickname on this server, or your registered email address.
bg: Псевдонимът ви на този сървър или е-пощата, с която сте регистрирани.

en: Your sent messages
bg: Изпратените от вас съобщения

en: a few seconds ago
bg: преди няколко секунди

en: about %d days ago
bg: преди около %d дни

en: about %d hours ago
bg: преди около %d часа

en: about %d minutes ago
bg: преди около %d минути

en: about %d months ago
bg: преди около %d месеца

en: about a day ago
bg: преди около ден

en: about a minute ago
bg: преди около минута

en: about a month ago
bg: преди около месец

en: about a year ago
bg: преди около година

en: about an hour ago
bg: преди около час

en: contact email address for your site
bg: Нов адрес на е-поща за публикщуване в %s

en: content type
bg: Свързване

en: description is too long (max %d chars).
bg: Автобиографията е твърде дълга (до 140 символа).

en: from
bg:  от

en: groups on %s
bg: Търсене на групи в сайта

en: in context
bg: Няма съдържание!

en: license.
bg: лиценз.

en: same as password above
bg: също като паролата по-горе

en: saveSettings() not implemented.
bg: Командата все още не се поддържа.

en: showForm() not implemented.
bg: Командата все още не се поддържа.
